logo
Wersja dla niedowidzących
  PUP Kozienice
Choose language:       
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 Powiatowy Urząd Pracy
plus Dane podstawowe
plus Struktura organizacyjna
plus Zakres działalności
 Aktualności
minus Obowiązujące akty prawne
 Informacje Urzędu
minus Informacja o stanie przyjmowania spraw, kolejności ich załatwiania lub rozstrzygania
minus OFERTY PRACY ZGŁOSZONE DO PUP KOZIENICE
minus Wykaz pracodawców, z którymi zawarto umowę na staż, prace interwencyjne.
plus Archiwum - Wykaz pracodawców, z którymi zawarto umowę na staż, prace interwencyjne.
 EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY
minus EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY - STRONY INTERNETOWE
plus Projekty Unijne zakończone
 Program specjalny
plus Program specjalny "Młodzi aktywni" realizowany w 2012 roku.
 STATYSTYKI RYNKU PRACY
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2006
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2007
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2008
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2009
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2010
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2011
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2012
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2013
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2014
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2015 r.
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2016 r.
plus Stan i struktura bezrobocia w roku 2017 r.
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
plus Rok 2017
plus Rok 2015
plus Rok 2013
plus Rok 2012
plus Rok 2010
plus Rok 2009
plus Rok 2008
 Publikacje
plus INFORMATORY O STYTUACJI NA LOKALNYM RYNKU PRACY, ARCHIWUM ZA LATA 1991-2003
minus INFORMATORY ROCZNE - OD ROKU 2004
minus INFORMATORY ZA PÓŁROCZA - OD ROKU 2005
plus Monitoringi zawodów deficytowych i nadwyżkowych
 INNE
plus Ogłoszenia
plus Rejestry i ewidencje
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
minus Lista referencyjna
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 Informacje
plusPrzetargi
plusOgłoszenia
 Sprawy do załatwienia
 Urzędy pracy w Polsce
A A A


Aktualizowana lista instytucji korzystających z naszego rozwiązania:

JEDNOSTKI SAMORZĄDOWE

Gmina Barlinek - http://gmina.barlinek.sisco.info
Gmina Budry - http://gmina.budry.sisco.info
Gmina Chojnów - http://miasto.chojnow.sisco.info
Gmina Głuszyca - http://gmina.gluszyca.sisco.info
Gmina Grodków - http://gmina.grodkow.sisco.info
Gmina Hanna - http://gmina.hanna.sisco.info
Gmina Iłowa - http://gmina.ilowa.sisco.info
Gmina Janowice Wielkie - http://gmina.janowice.wielkie.sisco.info
Gmina Łambinowice - http://gmina.lambinowice.sisco.info
Gmina Malczyce - http://gmina.malczyce.sisco.info
Gmina Marcinowice - http://gmina.marcinowice.sisco.info
Gmina Mstów - http://gmina.mstow.sisco.info
Gmina Nowa Brzeźnica - http://gmina.nowa.brzeznica.sisco.info
Gmina Piekoszów - http://gmina.piekoszow.sisco.info
Gmina Pozezdrze - http://gmina.pozezdrze.sisco.info
Gmina Sitkówka-Nowiny - http://gmina.sitkowka-nowiny.sisco.info
Gmina Skarbimierz - http://gmina.skarbimierz.sisco.info
Gmina Skępe - http://gmina.skepe.sisco.info
Gmina Stryków - http://gmina.strykow.sisco.info
Gmina Sulików - http://gmina.sulikow.sisco.info
Gmina Susz - http://gmina.susz.sisco.info
Gmina Szczebrzeszyn - http://gmina.szczebrzeszyn.sisco.info
Gmina Walim - http://gmina.walim.sisco.info
Gmina Wąchock - http://gmina.wachock.sisco.info
Gmina Węgorzewo - http://gmina.wegorzewo.sisco.info
Gmina Wołów - http://gmina.wolow.sisco.info
Gmina Zawidów - http://miasto.zawidow.sisco.info
Gmina Żmigród - http://gmina.zmigrod.sisco.info
Powiat bieruńsko-lędziński - http://powiat.bierunsko-ledzinski.sisco.info
Powiat brzeski (opolski) - http://powiat.brzeski.opolski.sisco.info
Powiat jeleniogórski - http://powiat.jeleniogorski.sisco.info
Powiat kwidzyński - http://powiat.kwidzynski.sisco.info
Powiat nyski - http://powiat.nyski.sisco.info
Powiat Opole - http://miasto.opole.sisco.info
Powiat węgorzewski - http://powiat.wegorzewski.sisco.info
Powiat wołowski - http://powiat.wolowski.sisco.info
Powiat wyszkowski - http://powiat.wyszkowski.sisco.info
Powiat żarski - http://powiat.zarski.sisco.info
Urząd Gminy Żmigród - http://spzmigrod.sisco.info
Urząd Gminy Żmigród - http://zpkzmigrod.sisco.info

URZĘDY PRACY

PUP Białystok - http://pup.bialystok.sisco.info
PUP Bielsko Biała - http://pup.bielsko-biala.sisco.info
PUP Brzeg - http://pup.brzeg.sisco.info
PUP Działdowo - http://pup.dzialdowo.sisco.info
PUP Góra - http://pup.gora.sisco.info
PUP Grójec - http://pup.grojec.sisco.info
PUP Hajnówka - http://pup.hajnowka.sisco.info
PUP Jawor - http://pup.jawor.sisco.info
PUP Kępno - http://pup.kepno.sisco.info
PUP Kraków - http://pupf.krakow.sisco.info
PUP Leszno - http://pup.leszno.sisco.info
PUP Lębork - http://pup.lebork.sisco.info
PUP Lubin - http://pup.lubin.sisco.info
PUP Łódź 1 - http://pup.lodz1.sisco.info
PUP Łódź Wschód - http://pup.lodz-wschod.sisco.info
PUP Olesno - http://pup.olesno.sisco.info
PUP Oława - http://pup.olawa.sisco.info
PUP Opole - http://pup.opole.sisco.info
PUP Ostrów Maz. - http://pup.ostrow.mazowiecki.sisco.info
PUP Poddębice - http://pup.poddebice.sisco.info
PUP Radom - http://pup.radom.sisco.info
PUP Ruda Śląska - http://pup.ruda.slaska.sisco.info
PUP Sejny - http://pup.sejny.sisco.info
PUP Siemianowice Śl. - http://pup.siemianowice.slaskie.sisco.info
PUP Siemiatycze - http://pup.siemiatycze.sisco.info
PUP Sokółka - http://pup.sokolka.sisco.info
PUP Starogard Gdański - http://pup.starogard.gdanski.sisco.info
PUP Strzelce Krajeńskie - http://pup.strzelce.krajenskie.sisco.info
PUP Szydłowiec - http://pup.szydlowiec.sisco.info
PUP Świętochłowice - http://pup.swietochlowice.sisco.info
PUP Wałbrzych - http://pup.walbrzych.sisco.info
PUP Wysokie Mazowieckie - http://pup.wysokie.mazowieckie.sisco.info
PUP Ząbkowice Śl. - http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info
PUP Zielona Góra - http://pup.zielona.gora.sisco.info
PUP Żary - http://pup.zary.sisco.info
WUP Wałbrzych - http://wup.walbrzych.sisco.info
WUP Zielona Góra - http://wup.zielona.gora.sisco.info

INNE

CELPA SA - http://celpa.sisco.info
Gimnazjum im. Macieja Rataja (Żmigród) - http://mrat.sisco.pl
IV Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu - http://4wsk.sisco.info
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - http://mopr.leszno.sisco.info
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - http://www.oke.poznan.pl
Sąd Apelacyjny - http://sadapelacyjny.sisco.info
W. F. O. Ś. i G. W. w Warszawie - http://wfosigw.sisco.info
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie - http://pogotowie.olsztyn.sisco.info
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. T. Bilikiewicza - http://wsp.sisco.info
Związek Miast Polskich -

Ilość odwiedzin: 9091
Nazwa dokumentu: (bez nazwy)
Osoba, która wytworzyła informację: Administrator
Osoba, która odpowiada za treść: Administrator
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2004-06-15 09:27:56
Data udostępnienia informacji: 2004-06-15 09:27:56
Data ostatniej aktualizacji: 2004-06-15 12:22:20

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner